Loading...

Створені штаби по 3200….А штаб-офіцери на мінімалці?

Ефект від підняття мінімальної заробітної плати українці відчули вже сьогодні.

По всіх державних установах було завдання по встановленню нових заробітних плат. Це завдання виконано у повному обсязі: необхідні кошти, які були передбачені, доведені до бюджетних установ, тому практично всі працівники отримали належні їм виплати. Зауважу, що ці виплати збільшені на 20-50% порівняно з 2016 роком.

Безумовно, є скарги, але їх невелика кількість. Дійсно, були проблеми з установами та організаціями Національної академії медичних наук України, але питання вже в повному обсязі вирішено.

Не бюджетна сфера — так само. Я відразу скажу: ніхто не закриває діючі підприємства. На сьогоднішній день ви не знайдете жодного прикладу закриття реального бізнесу. Ще раз: жодне виробниче підприємство або організація не заявило про закриття чи масове скорочення колективу. Таких випадків дійсно немає. Можете пройтися вулицями будь-якого міста, села, селища, де є приватний бізнес — діючий бізнес не закривається. Навпаки!

В мене є красномовна статистика: за січень нового року було зареєстровано 30 000 нових ФОП. І ми реально розуміємо, що це не якісь сплячі ФОПи, а ті, хто буде працювати в легальній сфері та сплачувати податки, в тому числі нарахування у Пенсійний фонд.

Тому хочу ще раз наголосити: припиняють свою підприємницьку діяльність ті люди, хто вже давно не ведуть бізнес і здавали порожні звіти.

Куди звертатися людям, якщо їм не виплачують зарплатню на належному рівні або не оформляють офіційно? В кожній області створені відповідні штаби та робочі групі. Тому прошу обов`язково звертатися з приводу порушень трудових прав до місцевої влади та дзвоніть на урядову гарячу лінію 15-45. Всі звернення фіксуються та передаються в Мінсоцполітики. Реакція на кожен дзвінок буде, повірте.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *