“І реформи, і реінтеграція Донбасу…” Київська чиновниця шокувала мережу нерухомістю в “ДНР”

Заступник гендиректора з фінансових питань держпідприємства ProZorro Тетяна Сазонова купила квартиру в окупованому терористами Донецьку.

Її декларація за 2016 рік свідчить, що 25 лютого 2016 року чиновниця придбала квартиру в “ДНР” загальною площею 253,9 квадратних метра. У документі зазначено, що покупка обійшлася Сазоновій у 148 тис. гривень.

Сазонова спільно з чоловіком із 2005 року володіє ще однією квартирою в Донецьку площею 69,3 кв. м. Крім того, у червні 2017 року вона купила в Києві квартиру загальною площею 181 кв. м. за 1,7 млн гривень.

"І реформи, і реінтеграція Донбасу..." Київська чиновниця шокувала мережу нерухомістю в "ДНР"

Користувачі соцмереж активно обговорюють нерухомість чиновниці.

“А навіщо українському чиновнику (або як назвати людину, яка керує державним підприємством) купувати ще і квартиру в окупованому Донецьку?))))))” – пише блогер Олександр Янковський.

"І реформи, і реінтеграція Донбасу..." Київська чиновниця шокувала мережу нерухомістю в "ДНР"

“Завжди було цікаво – хто ці люди, що купують дорогу нерухомість у Донецьку і Луганську? Ну, ось вам “портрет покупця”. Київська. Чиновниця. З ProZorro. Тут тобі разом і реформи, і боротьба з корупцією, і реінтеграція Донбасу”, – зазначив журналіст Андрій Діхтяренко.

"І реформи, і реінтеграція Донбасу..." Київська чиновниця шокувала мережу нерухомістю в "ДНР""І реформи, і реінтеграція Донбасу..." Київська чиновниця шокувала мережу нерухомістю в "ДНР""І реформи, і реінтеграція Донбасу..." Київська чиновниця шокувала мережу нерухомістю в "ДНР""І реформи, і реінтеграція Донбасу..." Київська чиновниця шокувала мережу нерухомістю в "ДНР""І реформи, і реінтеграція Донбасу..." Київська чиновниця шокувала мережу нерухомістю в "ДНР""І реформи, і реінтеграція Донбасу..." Київська чиновниця шокувала мережу нерухомістю в "ДНР""І реформи, і реінтеграція Донбасу..." Київська чиновниця шокувала мережу нерухомістю в "ДНР"