Loading...

“Стріляв би всіх патріотів!” Бариста-сепаратист з Києва отримав по заслугах

Керівництво кав’ярні мережі AROMA KAVA прийняло рішення звільнити бариста, який відмовився обслужити відвідувачів українською мовою та ображав патріотів.

Про це стало відомо з повідомлення на сторінці закладу в соціальній мережі Facebook.

“Нам дуже шкода, що виникла така ситуація. Ми вважаємо, що поведінка Євгена була абсолютно некоректною по відношенню до наших відвідувачів, за що щиро вибачаємося. Просимо не сприймати його особисті висловлювання як офіційну позицію AROMA KAVA і не ототожнювати з усіма співробітниками кафе”, – наголосили в компанії.

“Ми завжди підтримували і будемо підтримувати використання української мови в закладах. Наразі Євген не працює в кафе AROMA KAVA. Ми ще раз наголошуємо, що не згодні з позицією колишнього співробітника і приносимо вибачення за його поведінку”, – йдеться у повідомленні.

Зазначимо, що кілька днів тому бариста-сепаратист встиг засвітитися у ще одному скандалі.

Як розповів на сторінці кав’ярні користувач під ніком Matematika Makc, чоловік у розмові з колегою погрожував перестріляти всіх патріотів і фотографуватися з прапором Росії.

“Діалог йшов настільки голосно, що його чули всі відвідувачі кафе. Багато, хто сидів спиною, навіть обернулися на них після цих слів…” – додав він. Автор також прикріпив фотографію сепаратиста.

Пізніше з’ясувалося, що це той же бариста, який назвав українську мову “незручною”.

Як повідомляв “Обозреватель”, раніше в кав’ярні Києва відмовилися перейти на українську, оскільки “ця мова не подобається”.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *