ГПУ передала до суду справу проти організаторів розстрілів на Майдані

Розгляд справи проти осіб, які обвинувачуються в організації розстрілів активістів Євромайдану, має розпочатись 5 жовтня, повідомив генпрокурор України Юрій Луценко.

Генеральна прокуратура України передала до суду справу проти осіб, які обвинувачуються в організації розстрілів активістів Євромайдану у лютому 2014 року. Про це у вівторок, 3 жовтня, заявив генеральний прокурор України Юрій Луценко”.

“Ми передали в суд і 5 жовтня починається розгляд у суді справи про організаторів розстрілів на Майдані”, – заявив він. При цьому Луценко не уточнив, кого конкретно правоохоронці обвинувачують в організації масових убивств.

Водночас він наголосив, що Генпрокуратура України завершила розслідування проти всіх ключових членів організованого злочинного угруповання під керівництвом колишнього президента України Віктора Януковича.

Раніше Луценко заявляв, що Генеральна прокуратура до жовтня передасть до суду кримінальне провадження, в якому Віктор Янукович, а також колишній міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко й екс-голова Служби безпеки України Олександр Якименко обвинувачуються в організації розстрілів на Майдані Незалежності в лютому 2014 року.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *