Бюджет-2018: Асоціація міст звернулася до спікера Ради і голови профільного комітету

Правління Асоціації міст України підтримало пропозиції до законопроекту про Державний бюджет на 2018 рік і направив їх спікеру Верховної Ради Андрію Парубію та голові парламентського комітету з питань бюджету Андрію Павелко.

Звернення Асоціації міст потрапили в розпорядження “Обозревателя”.

Зокрема, Асоціація просить не допустити передачу на фінансування з місцевих бюджетів пільг населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, плати за утримання будинків і будівель, прибудинкових територій, а також погашення боргів за пільгами ЖКГ, які виникли в минулі роки.

“Забезпечити надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам для надання пільг і субсидій на оплату послуг ЖКГ у повному обсязі і виключно в грошовій формі”, – йдеться у зверненнях.

Також йдеться про необхідність повного списання боргів місцевих бюджетів за середньостроковими позиками, які були надані з єдиного казначейського рахунку в період з 2009 по 2014 рік.

“Ввести з 1 січня 2018 року адресну грошову допомогу на пільгове перевезення окремих категорій громадян і передбачити в проекті державного бюджету на 2018 рік субвенцію на погашення заборгованості, що утворилася внаслідок недотримання місцевими бюджетами коштів субвенції на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян”, – закликали в асоціації.

Також в Асоціації міст попросили передати фінансування професійно-технічної освіти на обласний рівень за рахунок держбюджету.

“Забезпечити в 2018 році обсяг субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проведення перших виборів міських рад та сільських, селищних, міських голів в обсязі не менше 100 млн грн”, – наголошується в зверненні.

Зазначимо, листи з цими та іншими пропозиціями підписали голова Асоціації міст, мер Києва Віталій Кличко і виконавчий директор Олександр Слобожан.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *