Кращі дні для весілля в жовтні: астролог назвав умову щасливого шлюбу

Чотири дні в жовтні – 3, 8, 10 і 29 число – будуть найбільш сприятливими для укладення шлюбу; головне – не потрапити на “нещасливий градус”. Про це “Обозревателю” розповів астролог Влад Росс.

За його словами, у виборі дати весілля слід керуватися аналізом гороскопів обох людей, але ці дати – універсальні, оскільки тут є “найбільш гармонійні аспекти між планетами і відсутні руйнівні”. Зокрема, “3 і 8 жовтня сходяться Венера і Марс, що прекрасно з точки зору астрології”.

Астролог зауважив, що серед перерахованих дат лише одна – 8 жовтня – припадає на неділю. У той же час він нагадав про те, що з недавніх пір в Україні дозволено реєструвати шлюб в будь-який день і без випробувального терміну – “цим треба скористатися”.

“Обозреватель” попросив уточнити, чи відіграє якусь роль конкретна година церемонії одруження. “Зазвичай РАГСи у нас працюють з 9 до 15, цей час в ці дні в цілому сприятливий, нічні години я не дивився”, – повідомив Влад Росс.

Разом з тим він звернув увагу на той факт, що є щасливі та нещасливі градуси і “королівські хвилини”. Так, “є 29-й градус Лева. Якщо в цей момент чоловік і жінка скріплюють один одного золотим обручем, символом золотого весілля, вони можуть прожити разом до кінця життя. Якщо в цей момент сходить зірка Регул, вона принесе щастя в любові і шлюбі. Крім того, щасливими вважаються такі градуси, пов’язані з удачею і з успіхом – 7-й градус Лева і 18-й градус Овна. Вони дають великий шанс мати в житті щастя, процвітання і здоров’я”, – пояснив він.

Є також і “жебрацькі градуси”, наприклад, “8-й градус Діви, 10-й градус Лева”, тому “навіть в сприятливий день можна натрапити на несприятливу хвилину”, – попередив астролог.

За словами Влада Росса, часто має місце свого роду “рулетка” – можна потрапити як на королівську, так і на руйнівну хвилину, наприклад, якщо через черги на реєстрацію шлюбу час церемонії відкладається. Так що “навіть якщо пари розписуються в один день, не факт, що всі вони проживуть разом до кінця життя”.

“Навіть люди, які підходять один одному за гороскопом, можуть мати нещасливий шлюб, якщо в день одруження сходить руйнівний Альдебаран або Антарес. Або, навпаки, на диво щасливий, якщо сходить Вега або Регул. Найщасливіша зірка, яка дає піднесення через брак і удачу – це Спіка. Наприклад, у принцеси Діани була така зірка – і абсолютно невідома дівчина піднялася через брак. Правда, у неї були інші проблеми в шлюбі”, – зауважив астролог.

Він також підкреслив, що духовний шлюб – вінчання – часто виявляється більш значущим, ніж формальний розпис. Тому для пар, що нещасливі в шлюбі і які не пройшли обряд вінчання, він порекомендував зробити це в один з таких сприятливих днів. За його словами, таким чином можна оживити шлюб.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *