Loading...

Нардепу обмежили виїзд через борги банкам

Народному депутату від БПП Івану Виннику обмежили в праві виїзду за межі України у зв’язку із заборгованістю перед ВАТ «Альфа-Банк» і ПАТ «ПриватБанк» на суму 371 млн грн. Про це повідомляють «Наші гроші», посилаючись на постанову Апеляційного суду Києва від 19 жовтня. Обмеження діє до моменту погашення Вінником боргів перед банками. У той же час суд відмовився вилучати паспорт у нардепа.

«Представники« Альфа Банку »повідомили, що Винник має 1/4 квартири, а також чотири малих судна. У банку стверджують, що Винник як боржник приховує наявність цього майна », – коментує видання.

У реєстрі судів малого флоту є дані, що в 2016 році у Винника у власності числяться чотири самохідних моторних судна – два 2005 року випуску, один – 2006 року і один 2008-го.

У своїй електронній декларації 2015 року Івана Винник стверджує, що не має корпоративних прав і не є бенефіціаром жодної з компаній. Він задекларував тільки автомобіль BMW 750i 2008 року випуску і оренду номера в готелі «Національний».

24 березня 2014 Новокаховський міський суд Херсонської області видав рішення про стягнення з Винника Івана Юлійовича та Ткачука Станіслава Сергійовича солідарно 335,43 млн грн. З цієї суми основний борг становить 321,38 млн грн., Решта – відсотки і пеня. Ця заборгованість виникла, тому що Винник і Ткачук у 2008 році поручилися за кредит ТОВ «Завод будівельних матеріалів № 1» в «Альфа Банку».

Іван Винник до початку 2013 року значився керівником «Заводу будівельних матеріалів № 1». Власником цієї херсонської фірми значиться кіпрська компанія Nataville Limited. З липня цього року завод знаходиться в процедурі банкрутства.

Також Іван Винник має борг 35,57 млн грн. перед «ПриватБанком». Про цю заборгованості народний депутат у своїй електронній декларації не повідомив.

Цей борг стосується банківського кредиту ТОВ «Глобал Концентрат», поручителем за яким також був Винник. У 2013 році суд визнав вимоги «ПриватБанку» на 22,51 млн грн.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *