Стали відомі подробиці вчорашніх сутичок на Грушевського

Стали відомі подробиці сутички між активістами на вулиці Грушевського, яка сталася вчора ввечері, повідомляє Еспресо. Про це повідомив член добровольчого батальйону територіальної оборони Донецької області “Донбас” Дмитро Різниченко у Facebook.

“Сьогодні вперше за три роки я бився з “беркутом”. Вперше за три роки в міліцію полетіло каміння, підняте прямо з пам’ятника Жизневському. Чесно, я не чекав такого, я не був до такого готовий. Не думав, що все прямо отак. Все мало бути спокійно – просто мітинг і хода в пам’ять подій на Грушевського. Ми зібрались на Майдані, виступили, пройшли до “груші”, де колись стояла барикада, а тепер саморобний монумент загиблому білорусу. Ми вирішили запалити одну символічну шину прямо на монументі – і почалось, мов грім. На нас налетів “беркут”, один підрозділ”, – написав він.

Він повідомив, що активісти буквально сказилися від злості, бо така підлість не вкладалася в голову.

“Ми відтіснили їх від монументу, загнали з прокляттями на тротуар, але до них підтягнулося підкріплення, на нас пішли з іншого боку, зав’язалася вже серйозна бійка і полетіло каміння. Все швидко закінчилося без великої крові, вони відступили, але їх тепер було до біса, вони оточили монумент, а нас біля нього була жменька. Почались переговори, міліція розступилася і пропустила нас назад на Майдан”, – написав він.

За його словами, останньою від монументу відійшла незнайома жінка, яка запалила біля портрета загиблого маленьку лампадку.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *