Екс-міністр розповів, скільки коштує місце на інавгурації Трампа

Місце на інавгурації Президента США Дональда Трампа коштує більше ста тисяч доларів

Для того, щоб бути присутнім на інавгурації обраного президента США Дональда Трампа, потрібно заплатити. Про це заявив екс-міністр закордонних справ Костянтин Грищенко в ефірі каналу «112 Україна».

«Розсилаються запрошення на місця. Потрібно заплатити гроші або мати когось, хто тебе запросить і тому ти можеш бути на якихось заходах. Але це не означає, жодним чином, що Трамп, або його наближені пов’язані з цими людьми, чи мають якесь відношення до їх особистого запрошення. Я був як посол в США на інавгурації один раз. І пам’ятаю, яким чином, тоді ще дуже обмежена кількість людей приїздила в Вашингтон. Люди, які туди поїхали і будуть розповідати, що вони там були, це те ж саме, що бути на стадіоні і запитувати: «Ти був?», – заявив Грищенко.

За словами Грищенка, необхідність оплати за присутність на інавгурації не стосується певного обмеженого кола осіб, послів, членів конгресу, основних спонсорів.

«З того, що я чув, це велика ціна. Сто тисяч і більше. Я не кажу, що ті, хто туди поїхав, самі особисто це платили. Але хтось за це заплатив», – заявив Грищенко.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *