У мережі вибухнув скандал навколо висунення Ані Лорак на премію в Україні

У мережі вибухнув скандал навколо висунення опальної в Україні співачки Ані Лорак на премію “Viva! Найкрасивіші”. Не всі українські інтернет-користувачі прийшли в захват від того, що артистка, яка активно гастролює по Росії, потрапила в число номінантів.

У Facebook керівництво журналу Viva! на чолі з Іванною Слабошпицькию вирішило зробити заяву з цього приводу. “Щоб закрити питання по Ані Лорак. VIVA! Не брала участі і не бере участі в цькуванні Артистів. Ми не хочемо, щоб нами маніпулювали. Це не особиста симпатія чи антипатія редакції VIVA! Щодо конкретного артиста. Ми хочемо бути об’єктивними. Незважаючи на існуючі настрої “за” і “проти” Ані Лорак, вона – одна з найбільш обговорюваних медійних персон”, – зазначено в повідомленні.

“Не зважаючи на негласне звання персони нон грата в Україні, Ані Лорак користується великою популярністю серед частини українців. Про це свідчить той факт, що через лічені години з моменту релізу альбом ” Хіба ти любив ” зайняв перший рядок iTunes-чарту в Україні. Співачка увійшла в топ-10 найпопулярніших українських артистів згідно пошукової системі Яндекс. її сингли, альбоми і кліпи активно ротуються на музичних телеканалах і радіостанціях країни. Що дало нам всі підстави включити її в список номінантів на премію “Viva! Найкрасивіші “”, – пояснила Слабошпицька.

Ivanna Slaboshpitskaya Чтобы закрыть вопрос по Ани Лорак. VIVA! не участвовала и не участвует в травле Артистов. Мы не хотим, чтобы нами манипулировали.

Это не личная симпатия или антипатия редакции VIVA! к конкретному Артисту. Мы хотим быть объективными. Невзирая на существующие настроения «за» и «против» Ани Лорак, она – одна из самых обсуждаемых медийных персон.
Несмотря на негласное звание персоны нон-грата в Украине, Ани Лорак пользуется большой популярностью среди части украинцев. Об этом свидетельствует тот факт, что спустя считанные часы с момента релиза альбом «Разве ты любил» занял первую строчку iTunes-чарта в Украине. Певица вошла в топ-10 самых популярных украинских артистов согласно поисковым системам Яндекс, Google. Ее синглы, альбомы и клипы активно ротируются на музыкальных телеканалах и радиостанциях страны.
Что дало нам все основания включить ее в список номинантов на премию «Viva! Самые красивые»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *