Loading...

Шульц і Туск виступають за продовження санкцій проти Росії

Президент Європарламенту Мартін Шульц і президент Євроради Дональд Туск вважає необхідним продовжити санкції проти Росії через її дій в Україні та Сирії. Про це повідомляє Reuters.

Мартин Шульц різко відгукнувся про дії Росії в Україні та її підтримку правих націоналістів у Європі. При цьому він залишив певну можливість для діалогу з огляду на географічну близькість Росії і можливість просування демократії в довгостроковій перспективі.
Дональд Туск, у свою чергу, на питання про можливість введення нових санкцій проти РФ за її дії в Сирії і підтримку режиму Башара Асада відповів, що вважає за доцільне продовження діючих санкцій. За словами Туска, ситуація з Росією погіршилася після останньої пролонгації санкцій у червні цього року через бомбардування в Алеппо. “Для мене сьогодні очевидно, що пролонгація санкцій проти Росії – єдиний шлях. Інакше, це буде чиста капітуляція”, – зазначив він. “Наскільки ви знаєте, ми продовжили наші санкції у червні, з червня до цих пір нічого не змінилося. Насправді, ситуація стала гіршою, якщо ми подивимося, що росіяни роблять у сирійському Алеппо”, – заявив Туск.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *