США зробили потужну заяву про Голодомор в Україні: Путін приречений на провал

США вшанували пам’ять жертв Голодомору в Україні, порівнявши звірства радянського режиму щодо українців із сучасною агресією Росії.

Про це заявила речник Державного департаменту Морган Ортагус у відеозверненні, опублікованому на сторінці посольства Штатів в Києві.

“У листопаді ми шануємо і згадуємо мільйони українців, які загинули 86 років тому під час Голодомору, жахливого голоду, створеного варварської політикою сталінського режиму. Хоча ця жахлива трагедія була однією з найжорстокіших подій ХХ століття, Радянському союзу не вдалося зломити дух українського народу”, – заявила Ортагус.

Спікер зазначила, що Кремль, як і СРСР, навіть зараз прагне до знищення України і її народу.

“Тепер Україна знову піддалася нападу. Окупація Криму Росією і її поточна агресія на сході України призвели до близько 13 тисяч загиблих. Навіть зараз Москва намагається маніпулювати і знищувати прагнення народу України. Але в своїй підступній кампанії Росія недооцінює стійкість українців і їх прагнення до кращого майбутнього. Ця кампанія приречена на провал”, – сказала Ортагус.

U.S. Embassy Kyiv

 @USEmbassyKyiv
 .@StateDeptSpox: Ми вшановуємо пам’ять мільйонів українців, які загинули вісімдесят шість років тому під час Голодомору. Ми разом з усім світом пам’ятаємо про невинні жертви часів Голодомору, і запевняємо у своїй підтримці демократичної, заможної та суверенної України.

Вбудоване відео