Loading...

Конгрес США затвердив держбюджет із $560 млн допомоги Україні

Сенат США (верхня палата Конгресу) затвердив проект державного бюджету-2017 в загальному розмірі $1,1 трлн, з яких $560,465 млн будуть направлені на підтримку України.

Як передає Укрінформ, “за” проголосували 79 сенаторів, проти – 18.

Оновлений бюджет передбачає виділення не менше $560,465 млн на підтримку України, з яких не менше $410,465 млн будуть виділені на різні види допомоги, а також $150 млн – у межах питань безпеки.

Окрім того, у держбюджеті прописано збільшення на $15 млрд витрат на оборону та додаткові $1,5 млрд для забезпечення безпеки кордонів, передусім на південному з Мексикою.

Держбюджет затверджено на 2017-й фінансовий рік, який завершується 30 вересня. Документ має бути підписаний президентом США Дональдом Трампом.

Нагадаємо, що посольство України в США повідомило, що США планують виділити на військову допомогу і політику безпеки Україні до кінця бюджетного року (до 1 жовтня) не менше $238 млн.

Раніше американське видання Foreign Policy опублікувало робочий документ, який підтвердив наміри адміністрації Дональда Трампа істотно скоротити допомогу країнам, що розвиваються, в тому числі Україні на 68,8%.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *