Loading...

Видачу «теплих кредитів» відновлено, а державна компенсація стала ще більшою

Напередодні, 6 жовтня, голова правління «Ощадбанку» Андрій Пишний повідомив гарну новину – кредитування в рамках програми «Ощадний дім» відновлено, а відсоток компенсації кредитів державою зріс з 30 до 35%.

Мова йде про відновлення видачі «теплих кредитів» саме фізичним особам, адже кредитування ОСББ з 2014 року не припинялося. Нагадаємо, з липня 2016 року через брак бюджетних коштів держава перестала компенсувати частину кредитів, виданих фізичним особам на заходи енергоефективності.

Як повідомили «ЕнергоЛайфу» в Ощадбанку, з того часу кредитування на ці цілі перестало цікавити громадян. Тепер же в українців знову з’явилася можливість оформити доступний кредит на утеплення, заміну вікон, встановлення лічильників чи нових котлів. Більше того, відтепер держава зобов’язується компенсувати не 30%, а 35% позики, а якщо скористатися ще й муніципальними програмами відшкодування, то зекономити можна ще більше. Так, у Полтаві з місцевого бюджету відшкодовується процентна ставка за кредитом у розмірі 23%.

Програма «Ощадний дім» діє в рамках державної ініціативи з компенсації кредитів на заходи енергоефективності. За 2 роки тільки «Ощадбанк» видав «теплих кредитів» на суму 1,8 мільярди гривень. Нагадаємо, також кредитування на енергозберігаючі заходи з відшкодуванням частини позики державою проводять «Укрексімбанк» та «Укргазбанк».

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *