Сьогодні перевибори мерів у Борисполі та Броварах

О 08:00 годині неділі, 17 січня, в Борисполі і Броварах почалося голосування на перевиборах мера, а в Броварах – також міської ради. Голосування триватиме до 20:00.

За крісло міського голови Борисполя змагатимуться 16 кандидатів, 13 з яких висунуті в порядку самовисування, ще 3 – від партій. Секретар Бориспільської міськради Владислав Байчас, на даний момент виконуючий обов’язки мера, балотується в порядку самовисування, хоча на чергових виборах 25 жовтня 2020 року висувався від партії “Слуга народу” і посів третє місце.

Згідно з повідомленнями ЗМІ, “Слуга народу”, “Батьківщина”, “Наш край” і “Опозиційна платформа – За життя” вирішили підтримати Байчаса як єдиного кандидата.

Від “Європейської солідарності” в мери Борисполя балотується Володимир Борисенко, який на виборах 25 жовтня зайняв друге місце з результатом в 14% голосів виборців. Від “Всеукраїнського об’єднання” Свобода “балотується Олег Верес, від” Українського демократичного альянсу за реформи (УДАР) Віталія Кличка “- Володимир Кондратенко. Також в мери Борисполя в порядку самовисування балотується депутат Верховної Ради Ганна Скороход.

За крісло мера Броварів позмагаються 9 кандидатів, 8 з яких висунуті партіями.

Чинний мер Броварів Ігор Сапожко висунутий своєю партією Команда Ігоря Сапожка Єдність . Від Слуги народу повторно висунутий радникпосланник посольства України в Російській Федерації Дмитро Ратніков. При цьому, за результатами виборів 25 жовтня, Сапожко отримав 44% голосів виборців, а Ратніков зайняв друге місце з результатом в 13,3%.

Крім цього, в Броварах також проходять вибори до міськради.

Загальна кількість мандатів 38. 16 партій висунули 514 кандидатів в депутати Броварської міськради.

Також у територіальних громадах з кількістю виборців до 10 тисяч у 17 регіонах відбудуться повторні вибори депутатів місцевих рад.

Результати всіх виборів повинні бути встановлені до 29 січня.