Loading...

Гройсман: українців зробили бідними не ціни на газ, а олігархи

Очільник українського уряду Володимир Гройсман поділився безпрецедентною новиною – енергетичний ринок України нарешті стає конкурентним, – про це replyua.net інформує з посиланням на матеріали сторінки політика в Фейсбук.

Так, Гройсман повідомляє, що вже три світові газові компанії підписали угоди з українським «Укртрансгазом» про зберігання газу у сховищах на території нашої держави. Зокрема, до контрагентів української компанії належать французька Engie, швейцарська Trading SA та транснаціональна TrailStone Energy LLC. У цьому український прем’єр бачить ознаки оздоровлення українського енергетичного ринку. За словами політика, ще кілька років тому про це не можна було б навіть міряти, але вже зараз на ринку енергоносіїв України з’являється конкуренція.

Відтак, це сприятиме формуванню зваженої ціни на газ, зростанню доходів державних компаній, які вони перераховуватимуть у бюджет. Відповідно, зростатимуть і соціальні стандарти для населення. Гройсман нагадує, що зазнає постійної критики у зв’язку з тим, що зараз майже сім мільйонів домогосподарств будуть оформляти субсидію. Але він наголошує, що бідними українців зробили не нові тарифи, а злочинні схеми олігархів, які рік за роком крали кошти в населення. Тим не менш, політик обіцяє, що докладе всіх зусиль для того, щоб ці схеми було остаточно зламано.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *