Мосійчук зняв свою кандидатуру з парламентських виборів і зробив гучну заяву

Народний депутат України і кандидат на дострокових виборах до Парламенту на 94-му окрузі Ігор Мосійчук заявив, що знімає свою кандидатуру і закликав голосувати за кандидата від партії Слуга народу Олександра Дубінського.

У своєму відеозверненні в Facebook Мосійчук пояснив, що і не збирався брати участь у цих виборах, але йому запропонували бути технічним кандидатом нардепа від Блоку Петра Порошенка Ігоря Кононенка, який балотується по 94-му округу, і він вирішив«докласти зусиль, щоб Кононенко не став нардепом і не уникнув кримінальної відповідальності».

На мене вийшли жителі Василькова (Київська область), яких я добре знаю, і запропонували висуватися на виборах технічним кандидатом Ігоря Кононенко. Для мене це була подвійна образа. По-перше я вважаю себе самодостатнім українським політиком, якому вірили і вірять сотні тисяч або навіть мільйони українців. По-друге, через те, що Кононенко безпосередньо причетний до арешту мого у стінах українського парламенту за сфабрикованою кримінальною справою, яку організував колишній президент [Петро] Порошенко, колишній генпрокурор Віктор Шокін і тодішній спікер парламенту Володимир Гройсман», — розповів депутат.

Мосійчук також заявив, що йому пропонували «мочити» іншого кандидата по 94-му округу, блогера і журналіста 1+1 Олександра Дубінського. Також він заявив, що йому пропонували брати участь в антирекламі каналу 1+1 та дискредитації інших кандидатів.

«Я познайомився … з такою собі Іриною Наконечною, яка обслуговувала виборчу кампанію Кононенка, яка запропонувала мені ряд дій — відвідувати зустрічі за участю Кононенка і ставити йому незручні запитання», — сказав Мосійчук.

За його словами, Наконечна оплатила замість нього внесок до ЦВК при реєстрації кандидатом у депутати.

«Далі вона виходила з рядом пропозицій щодо дій по дискредитації як Дубінського, так і інших кандидатів», — додав він.

Мосійчук стверджує, що після того, як він відмовив, на нього вийшов через месенджер Валентин Манько — «права рука Кононенка», з яким він тричі зустрічався. Депутат заявив, що намагався вийти на тих людей, які допомогли йому довести факт«злочинної змови» і спробу підкупу.

«На третій зустрічі Валентин Манько в присутності Ірини Наконечної, в присутності своєї охорони і моєї охорони, зробив пропозицію мені, яка звучала так: ми даємо 20 тис доларів після того, як ти знімешся з виборів. Ця пропозиція прозвучала, бо на той час вони зрозуміли, що грати на стороні Кононенка проти інших кандидатів я не буду, що моя участь у виборах забирає голоси тільки у Кононенка, і шкодить тільки Кононенку…», — стверджує Мосійчук.

 Політик заявив, що підготував ряд заяв до Держбюро розслідувань і поліції про спроби підкупу його «з боку злочинного угруповання Кононенка-Порошенка».

В кінці відео Мосійчук закликав жителів 94-го округу голосувати за Дубінського, тому що «тільки він може винести з владних кабінетів мародерів», зокрема Кононенка. У той же час він зазначив, що не є прихильником Дубінського або Слуги народу.

Мосійчук додав, що найближчим часом з однодумцями створить власну партію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *