Олександр Жукотанський: «Я дотримуюся свого слова, бо хочу й завтра дивитися в очі своїм виборцям»

Сьогодні українські села вимирають, тому що в сільській місцевості відсутня робота і перспективи для молоді. Але ситуацію можна виправити, принаймні в нашому районі. Про це заявив кандидат у народні депутати в 93-му окрузі Олександр Жукотанський на зустрічі з мешканцями Зеленьок Миронівського району.

«Села вимирають, бо немає роботи. Ситуацію можна змінити, створивши робочі місця, налагодивши роботу фермерів, забезпечивши підтримку держави. У нас хороші люди, розумні, працьовиті. Але їх «з’їдають» беззаконня, хабарі, які потрібно давати, куди не кинься. Закони ухвалюються Радою, але весь час переписуються та не діють. Я ж упевнений, що маю досвід, потенціал і бажання змінити щось на краще. Особливо в нашому регіоні, окрузі. Бо ці люди мені ближчі. Це ті, з ким я спілкуюся щодня», — сказав кандидат.

Жукотанський зауважив, що йому дуже близькі проблеми селян, адже сам він родом із села на Вінниччині, а його батьки — прості робітники.

Олександр Жукотанський: «Я дотримуюся свого слова, бо хочу й завтра дивитися в очі своїм виборцям»

«Я хвилююсь за українське село, бо сам родом звідти. І людина я проста, незважаючи на теперішнє положення. Згадую, як після армії мріяв купити собі «Москвича». То було верхом бажання. Знаю, як важко працювали мої батьки, тому я — людина землі», — пояснив кандидат. 

Він додав, що змінити країну можна, якщо цього прагнути і якщо щось робити в цьому напрямку. Тому він має намір після обрання наполегливо працювати в Раді на благо округу.

А під час поїздки в село Кип’ячка на Миронівщині Жукотанський поспілкувався з місцевими жителями в сільській раді. Аби ближче познайомитися з політиком, зібралася повна зала. Тут кандидат докладно розповів, чим займався до цього часу, чому вирішив піти в політику. Розповів про соціальні програми, упроваджені на заводі, яким він керує.

За словами Жукотанського, комфорт і здоров’я людей, які працюють, — для нього в пріоритеті. Але прагне працювати для всіх людей округу. І саме на таких зустрічах із виборцям стає зрозуміло, у якому напрямку треба рухатися далі.

Олександр Жукотанський: «Я дотримуюся свого слова, бо хочу й завтра дивитися в очі своїм виборцям»

«Ми всі раніше сподівалися, обирали, розчаровувалися… Усі віддавали голос за мир, за майбутнє. На жаль, на нас усіх чекало велике розчарування. І тепер ми самі маємо вирішити, яким це майбутнє буде. І саме для цього я балотуюся — щоб працювати для людей. Знаю, що ви чули сотні подібних обіцянок, проте намагаюсь бути з вами максимально відвертим. Не роздаю популістських обіцянок. Дотримуюсь свого слова, бо я хочу й завтра дивитися в очі своїм виборцям», — звернувся він до присутніх.

Люди в свою чергу ставили кандидату багато запитань — і про місцеві проблеми, і про державні та бажали Жукотанському перемоги на виборах.  

Так, місцевий підприємець Петро Потапенко публічно висловив свою довіру кандидатові, зауваживши, що в цей час потрібно віддавати голос «за свою людину, яка була, є і залишиться поміж нас, знатиме потреби людей свого округу».