Слідчого ГСУ Нацполіції звинуватили в організації замовних убивств Сьогодні 09:18

Слідчого Головного слідчого управління Національної поліції звинувачено в організації низки замахів на життя бізнесмена.

Колишній український підприємець Олександр Ногачевський, який отримав притулок в Іспанії, впевнений, що три замахи на його життя організував старший слідчий з особливо важливих справ Головного слідчого управління Нацполіції Дмитро Любезніков.

Про це Ногачевський заявив в інтерв’ю журналістам UA1 в ході журналістськогорозслідування незаконної діяльності слідчого Любезнікова. “Я навіть не сумніваюсь, що всі ці замахи і аварію, яку мені влаштували – це все було організовано з одного кабінету – там, де сидить Любезніков”, – розказав бізнесмен.

За словами Александра Ногачевського, за відкриття кримінальної справи, знищення його бізнесу та фізичне знищення його самого слідчий Дмитро Любезніков отримав гроші від одіозного чиновника часів Януковича Владислава Каськіва. Як стверджує бізнесмен, Владислав Каськів погрожував йому особисто вбивством, а після цього слідча група Любезнікова почала замовне кримінальне переслідування.

Після кількох замахів на своє життя бізнесмен був змушений виїхати з України і згодом отримав притулок в Іспанії, довівши владі цієї країни, що кримінальні справи проти нього є замовними, а поліція здійснювала тиск та намагалася вбити Ногачевського.

Цього тижня незаконно арештований американський бізнесмен Ігор Бойко також зробив заяву, в якій звинуватив того ж слідчого Любезнікова у фальсифікації кримінальної справи та організації його побиття. 1 грудня, увечері, Ігор Бойко був жорстоко побитий поліцейськими, які доправляли його до СІЗО.

Американський бізнесмен розповів журналістам, що саме Дмитро Любезніков по телефону керував його побиттям та давав вказівки поліцейським, які вчинили цей злочин. Крім того, в ході журналістського розслідування виявилось, що слідчий Любезніков приховує бізнес дружини та незадеклароване дороге авто.

Нагадаємо, 1 грудня, увечері, поліцією було жорстоко побито американського бізнесмена, власника Житомирської кондитерської фабрики Ігоря Бойка під час його доставки з Печерського суду міста Києва до СІЗО. Машина із заарештованим Бойком зникла на кілька годин, а потім адвокатам вдалося знайти свого підзахисного побитим у лікарні швидкої допомоги в оточенні 20 озброєних спецпризначенців поліції.

Кримінальне переслідування Ігоря Бойка почалось після подання ним позову до Міжнародного арбітражного суду у Лондоні проти України про захоплення та експропріацію державою кондитерської фабрики Бойка. Житомирська кондитерська фабрика “ЖЛ” займала 3-е місце на кондитерському ринку України та була одним з головних конкурентів кондитерської корпорації “Рошен” президента Петра Порошенка.