“Зустріч не відбудеться”: скандал навколо Єрусалиму отримав продовження

Влада Палестини відмовилися від зустрічі з віце-президентом США Майком Пенсом після того, як Вашингтон визнав Єрусалим столицею Ізраїлю.

Про це заявив представник партії “Рух за національне визволення Палестини” (ФАТХ) Джибріл Раджуб, наводить його слова Reuters.

“Від імені ФАТХ я говорю, що ми не будемо вітати заступника Трампа на палестинських територіях. Він попросив зустрітися з (лідером ФАТХ Махмудом Аббасом.- Ред.) 19 числа цього місяця в Віфлеємі, але така зустріч не відбудеться”, – сказав він.

Агентство підкреслює, що помічники Аббаса не були доступні для коментарів щодо заяви Раджуба.

Канцлер Федеративної республіки Німеччина (ФРН) піддала критиці рішення президента Сполучених Штатів Америки (США) Дональда Трампа визнати Єрусалим столицею Ізраїлю. Про це повідомляє Sueddeutsche Zeitung.

“Меркель розкритикувала рішення Трампа визнати Єрусалим столицею Ізраїлю. Федеральний уряд” не погодилося з одностороннім рішенням президента США “, – йдеться в повідомленні.

Згідно з інформацією видання, канцлер ФРН має намір відновити переговори двох держав, в рамках яких повинен був бути узгоджений статус Єрусалиму. В цілях можливого більш активної участі Європи або Німеччини в близькосхідному мирному процесі канцлер заявила, що ЄС може приєднатися, але виключно Європа не знайде рішення для даного регі на. Для цього потрібні і США.