Із виправної колонії на Миколаївщині втекли два небезпечних в’язні: прикмети

Із Казанківської виправної колонії №93, що в Миколаївській області, вранці 13 січня втекли два небезпечні в’язні. Рецидивісти перебували вартою в дільниці соціальної реабілітації. Обидва втекли під час погіршення погодних умов, коли пішов сніг. Правоохоронці оголосили їх у розшук, повідомляє “Преступности.НЕТ” з посиланням на інформацію від адміністрації установи.

Один з втікачів – 37-річний Руслан Шевченко, на рахунку якого (починаючи з 2006 року) шість судимостей за крадіжки і грабіж. Його засуджували до трьох умовних термінів і один раз відпустили за амністією.

Розшукуваний Руслан Шевченко

У 2018 році за крадіжку Шевченко отримав 4 роки ув’язнення, два з яких відбував у Казанківській колонії. Родичі втікача живуть у Вознесенську.

Прикмети розшукуваного Руслана Шевченка:

  • зріст 183 сантиметри, худорлявий, волосся з сивиною, очі карі, великий ніс;
  • передпліччя і частково кисті рук у татуюваннях – зображення черепа, карт, корони;
  • був одягнений у чорну куртку, світло-сині джинси, білі кросівки й темну кепку.
Татуювання на руках розшукуваного Руслана Шевченка

Разом із ним із колонії втік 32-річний Сергій Бойков. У нього дев’ять судимостей, першу з яких він отримав у 12 років за хуліганство, пробув рік у в’язниці з відтермінуванням. У 16 років хлопець отримав умовний термін за крадіжку. Ще його затримували за грабіж, порушення правил адміністративного нагляду та розбій.

Розшукуваний Сергій Бойков

Бойков отримав умовно-дострокове звільнення, а в 2018 році його тюремний термін скоротили через “закон Савченко”. У Казанківській колонії він перебував з 2019 року, відбуваючи 3 роки покарання за крадіжку і підробку документів. Його родичі живуть в Миколаєві.

Прикмети розшукуваного Сергія Бойка:

  • зріст 189 сантиметрів, худорлявий, темно-русяве волосся, карі очі;
  • має татуювання на кистях рук;
  • був одягнений в чорну куртку, світло-сині джинси, чорні кросівки, темну кепку.
Татуювання на руках розшукуваного Сергія Бойкова

Тих, хто мають інформацію про втікачів, просять звернутися за телефонами: 0968182355, 0938358960, 0969731686, 0979193575.

втекли рецидивісти