МЗС зробило подарунок державі: запущено сайт про Україну

Міністерство закордонних справ зробило подарунок Україні у рік 30-річчя Незалежності.  МЗС запускає сайт, який розповідатиме світу про Україну. Держава України вже викупила інтернет-домен Ukraine.com, на якому буде розміщений даний сайт. Про це на брифінгу заявив Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

В основі сайту буде візуальний бренд Ukraine Now.

“Нам вдалося отримати під контроль і управління держави інтернет-домен ukraine.ua. Тепер за цією адресою буде розташований сайт, який буде розповідати світу про Україну. Цей сайт може стати магнітом для іноземного туриста, бізнесмена і студента”, – заявив Кулеба.

Сайт буде складатися з розділів Explore (Відкрий Україну), Invest (Інвестуй в Україні) і Study (Вчися в Україні). У розділі Explore можна буде знайти інформацію про те, куди поїхати, побачити, як провести вільний час, дізнатися історію України. Invest буде роз’яснюватися як інвестувати в Україну і чому це вигідно. У розділі Study іноземні студенти зможуть дізнатися, де в Україні вони зможуть вчитися, а також які освітні послуги вони можуть отримати в країні.