На Закарпатті бюджетники блокували трасу Київ-Чоп через невиплату зарплати

На Закарпатті учора бюджетники три години блокували трасу Київ – Чоп в районі поста Нижні Ворота.

Таким чином працівники медичної та освітньої сфери Воловецького району протестували проти заборгованості по зарплаті за останні 2-3 місяці.

Як інформує Mukachevo.net, люди ходили по пішохідному переході в межах посту «Нижні Ворота», що на одному з перевалів на межі Закарпатської та Львівської області. Учасники протесту блокували виключно вантажний транспорт, але пропускали легковий та мікроавтобуси.

Акція стартувала близько 17:00, і як наслідок близько 18:00 вже утворилася по обидва боки посту величезна черга з вантажівок.

Фото: Ростислав Бегеш
За приблизними підрахунками, в акції взяли участь близько 50-80 людей. Як вдалося уточнити, це працівники освітньої та медичної сфери Воловеччини, які кілька місяців сидять без зарплати.

Водночас, запрлату затримують також і в інших районах краю, зокрема, у Хустському, Виноградівському, Тячівському та інших районах. Під удар потрапили медики та освітяни, а також технічні працівники шкіл.

Учасники акції окрім українського прапору тримали в руках плакати з вимогами виплатити заборгованість. Протестувальники вимагали зустрічі з представниками влади.

Близько 20:00 після спілкування протестувальників з головою Воловецької РДА Валентиною Роговою було ухвалено рішення про завершення протесту та перекриття траси Київ – Чоп до 17:00 понеділка, 11 грудня. Чиновниця пообіцяла, що до того часу заборгованість буде погашена, а також запевнила протестувальників, що ні на кого з учасників не буде вчинятися тиск, про який вони заявляли.

Зауважимо також, що станом на сьогодні бюджет Закарпатської області недоотримав близько 38 мільйонів гривень.