Щоб платити за електроенергію за зниженими тарифами, треба спочатку витратитися

Українці зраділи зниженню тарифів на електроенергію, яка відбудеться з 1 жовтня 2021 року. Однак, щоб не перевищити нормативи, багатьом доведеться понести додаткові витрати.

Як відомо, в Україні з 1 жовтня почнуть діяти нові тарифи на електроенергію. Як повідомляли в Кабміні, більшість українських споживачів будуть платити за світло за зниженими тарифами, якщо протягом місяця вони споживають до 250 кВт-год. Однак, все не так просто!
В норматив до 250 кВт-година можуть вписатися більшість домогосподарств в Україні в літній період. Коли почнеться опалювальний сезон, дні стануть коротшими, а ночі довші, з’являється необхідність нагріву води і приміщень, витрата електрики значно зростає. У деяких цей показник перевищує 500 кВт-год на місяць, а значить, платити доведеться за підвищеними тарифами.

У зв’язку з цим в Держенергоефективності розробили і оприлюднили нові рекомендації, які дозволять українцям знизити витрату електроенергії.
Так, споживачам радять встановити в будинках і квартирах енергозберігаючі лампочки і датчики руху на лампи; вимикати світло при виході з приміщення. Крім того, щоб економія була відчутною, доведеться поміняти всі побутові прилади в житліо на техніку, яка відповідає класу енергоефективності не нижче “А”.

Холодильник і морозильну камеру рекомендують встановити подалі від вікна і обігрівальних приладів, регулярно розморожувати і тримати в чистоті, так вони “намотають” менше кіловат.

Ще один варіант знизити рівень споживання і платити за мінімальним тарифом за електроенергію – це установка двофазних лічильників електроенергії.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram