“Люди, схаменіться! Медики вже не витримують!”: у Львові рятують життя мами трьох дітей

У Львові другу добу рятують життя 40-річної жінки з тяжким перебігом коронавірусної хвороби COVID-19 – за цей час її двічі повертали до життя. Вона перебуває у критичному стані з гострим респіраторним дистрес-синдромом легень.

При цьому львів’янка є не вакцинованою, і уся її родина виступає проти щеплень від коронавірусу, розповіла завідувачка відділення анестезіології та інтенсивної терапії Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги Львова Наталія Матолінець у відеозверненні, опублікованому у Facebook гендиректором закладу Олегом Самчуком

За словами лікарки, жінка має трьох дітей, найменшій дитині – у межах одного року. Водночас уся її родина виступає проти вакцинації, незважаючи на те, що троє з них нині також хворіють на коронавірус.

“Вона є у критичному стані, з гострим респіраторним дистрес-синдромом легень через коронавірусну інфекцію. Пацієнтка, вся її родина, батьки, сестри – активні противники вакцинації. На сьогодні у сім’ї троє людей – хворі на COVID-19, але жінка, що перебуває у нашій лікарні, – в критичному стані. Ми двічі її реанімували, двічі вертали з того світу”, – розповіла Матолінець.

Вона висловила упевненість, що цій жінці могла допомогти вакцинація від коронавірусу. Вакциновані пацієнти, за словами лікарки, також хворіють, але перебіг хвороби значно легший.

Вона закликала всіх робити щеплення, оскільки ситуація з COVID-19 в Україні щоденно погіршується – лікарі падають з ніг, а українці втрачають рідних.

“Люди, схаменіться! Медики вже не витримують! Ми падаємо з ніг, а ви втрачаєте рідних, поки ви все ще думаєте вакцинуватися чи ні. Вакцинація може врятувати ваше життя, навіть, коли ми безсилі”, – написала Матолінець у Facebook.

Скриншот

Водночас Самчук додав, що у коронавірусній реанімації закладу нині перебувають 50 пацієнтів у критичному стані. За його словами, такий показник є рекордом із початку пандемії. Усі пацієнти – не вакциновані.

“Такого ще нiколи не було. І це дуже страшно, бо світла в кінці тунелю не видно. Серед пацієнтів у реанімації жодного вакцинованого! Немає вакцинованих і серед чотирьох сотень пацієнтів у COVID-стаціонарі”, – зазначив Самчук.

Він закликав українців вакцинуватися й не лишати лікарів можливості їх рятувати.

Лікарня – не гумова. Лікарі – не всесильні. Вакцинуйтеся! Інакше може настати неспроможність медичної системи. Не лишайте нас можливості вас урятувати!” – наголосив лікар.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram