Глава ДПС про те, кому вже слід готуватися до проблем з податківцями

Громадяни України з доходами походження, яких не можуть пояснити, матимуть проблеми з податківцями. Про це повідомив в інтерв’ю LB.ua глава ДПС Євген Олейніков.
За його словами, заходи торкнуться тих українців, які не братимуть участі в одноразовому декларуванні.
“… Рано чи пізно ми зустрінемося і попросимо дати відповідь на питання:” Як ви при такому розмірі доходу маєте такі витрати?”. І вже зараз періодично ми навіть інформуємо про такі кейси”, – розповів Олейніков.

За інформацією глави ДПС, в Україні 27 млн ​​громадян працездатного віку, з них приблизно 11 млн за останні 10 років не отримували офіційних доходів.

З цих 10 млн максимум 500 тисяч податківці “зачеплять” непрямими методами.

“Непрямі методи точно не розглядаються як метод загального контролю, який, умовно кажучи, буде застосовуватися до пересічного громадянина. Тобто ідея: давайте порахуємо, скільки хліба він купив і з’їв – це точно не про це”, – зазначив головний податківець країни.

У службі вважають, що контролювати треба тільки дійсно великі витрати, які не мають відповідного джерела доходу. Якщо іншими словами – там, де розрив в сотні тисяч і мільйони гривень.

Олейніков акцентував на тому, що тільки в цьому випадку доцільно застосовувати непрямі методи.

“Все інше – це буде трата купи ресурсів при дуже низькій ефективності”, – резюмував він.
Нагадаємо:

Податки в Україні до 2022 року зростуть. Їх не стало менше. Навпаки, їх більше та й ставки ростуть. На підході оподаткування КІК (контрольованих іноземних компаній) і фіскалізація підприємців, які працюють на єдиному податку.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram