У лікарнях бракує кисню, а постачальник попереджає про призупинку роботи

У вівторок, 19 жовтня, керівництво міської лікарні Вознесенська Миколаївської області отримало термінове повідомлення від ТОВ “Кріоген”, яке постачає кисень для апаратів штучної вентиляції легенів. Протягом найближчих днів підприємство буде змушене зупинити роботу у зв’язку з гострою нестачею обсягів у самих виробників. Про це повідомили на Facebook самої клініки.

Лікарі опублікували отриманий документ і звернулися до уряду по допомогу в розв’язанні проблеми, яка для більшості важкохворих пацієнтів із COVID-19 стане фатальною.

У телеграмі представники постачальника закликали медичний персонал знайти альтернативне джерело кисню, поки ситуація з дефіцитом не буде вирішена.

Повідомлення від "Кріогенсервіс".

“Закликаємо Міністерство охорони здоров’я до негайного реагування і впливу на ситуацію, адже вже завтра більше ніж сотня хворих на COVID у Вознесенській багатопрофільній лікарні не отримають такого важливого для них ковтку кисню, а значить будуть позбавлені права на життя!” – забили на сполох українські лікарі.

Навіщо потрібен кисень при COVID-19?

На сьогодні немає ефективних препаратів для подолання епідемії коронавірусу. Терапія важких і середніх форм захворювання спрямована на підтримку організму. Кисень допомагає купірувати низький вміст повітря в органах дихання та усуває кисневе голодування крові й тканин. Якщо ж пацієнт втрачає здатність до самостійного дихання, його переводять на апарат штучної вентиляції легенів (ШВЛ). Також використовуються підтримувальні медикаменти.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram