Loading...

” Я НЕ СТАНУ НА КОЛІНА ЗАРАДИ КРИМУ”

Припинення поставок електроенергії до Криму межувало зі злочином проти людини. Кремль не має наміру ставати на коліна і просити подачки у Києва заради постачання півострова.

Таку заяву зробив президент Росії Володимир Путін, відповідаючи на питання під час регіонального «Форуму дій» в Ялті. Подія транслював ТАСС.

«Ця акція, пов’язана з блекауту, з припиненням подачі електроенергії – все це на межі злочину проти людини. Досить великий регіон, де проживає кілька мільйонів чоловік – відключити від електропостачання, взимку … навіть в Криму … Правозахисні організації води в рот набрали, язики проковтнули і мовчать. А насправді це ж серйозний злочин », – заявив він. +

“А діти? А старі? Це дуже серйозні речі. Всі мовчать, наче так і треба. Та бог з ними зрештою », – додав президент РФ.

«Я можу сказати вам мої почуття. Я милувався тими людьми, які в Криму і в Севастополі проживають, їх реакцією на те, що відбувається. Ця зібраність, мужність, бажання боротися за свої інтереси … Для тих, хто це зробив – це така дурість! На що вони розраховували? Я навіть не розумію. Що всі стануть на коліна і проситимуть подачку? Дивно. Дивовижні ідіоти – ті, хто так думають », – заявив Путін.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *