Loading...

Держдеп відреагував на е-декларування в Україні

Держдеп США озвучив офіційну реакцію на е-декларування в Україні.
Державний департамент США назвав успіхом реалізацію системи е-декларування в Україні та нагадав про необхідність притягнення до відповідальності тих, хто використовував державні посади для збагачення. Таку позицію озвучили в відомстві в середу.

“Ми високо цінуємо зусилля України в успішній реалізації системи електронного декларування, яка стала новаторським кроком вперед для забезпечення прозорості в процесі управління, а також у виконанні вимог пакета підтримки Міжнародного валютного фонду”, – підкреслили в Держдепі.

У відомстві також позитивно відзначили кількість декларацій, поданих українськими чиновниками, яка набагато перевищує очікування МВФ. “Це ще один позитивний крок в зусиллях України реалізувати всеосяжні реформи”, – зазначається у відповіді Держдепартаменту США.

Звичайно, ця прозорість “викликає інші питання”, які є властивими здоровій демократії. “Важливо, щоб український уряд і надалі розслідував і притягував до відповідальності посадових осіб, які використовують свої посади для отримання фінансової вигоди”, – відзначили в Держдепартаменті США.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *