Розсилка електронних повісток через Дію – фейк

Як повідомило Міністерство цифрової трансформації у Facebook, Міністерство цифрової трансформації спростовує повідомлення про надсилання повісток до армії за допомогою новоствореного додатку державних послуг “Дія”.

“Ви вже бачили дописи, що через мобільний застосунок Дія ми розсилатимемо повістки в армію? Так, і ми їх теж уже бачили. У великій кількості. У когось дуже сверблять руки стромляти нам палиці у колеса. Тішимось, коли бачимо такі нісенітниці!”

У Міністерстві просять “не вестись на фейки” та нагадують, що не мають на меті “створити цифровий концтабір”.

 Автори “Дії” підкреслюють, що використання додатку – “справа добровільна”.

А тим, хто боїться призову, радять “залишатись в офлайні” та зберігати паперові документи вдома.

Розсилка електронних повісток через Дію – фейк

Розсилка електронних повісток через Дію – фейк

6 лютого команда президента Володимира Зеленського презентувала проєкт “Дія”, що розпочинає цифровізацію відносин держави й громадянина. Наразі майже 800 тисяч українців завантажило додаток державних послуг “Дія” за дві доби, успішно авторизованих — 667 тисяч, розробники готуються до першого мільйону.

Нагадаємо:

  • 16 січня президент Володимир Зеленський підписав указ про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби та строки проведення чергових призовів. Згідно з документом, планується призивати на строкову військову службу чоловіків, починаючи з 18 років.
  • 23 січня міністр оборони Андрій Загороднюк заявив, що обов’язковий призов до армії залишається з 20 років, з 18 років українські чоловіки можуть вступати до війська за власним бажанням.
  • Міністерство оборони розіслало в регіони листи з рекомендаціями, як розглядати питання щодо надання відстрочки від призову 18 та 19-річним юнакам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *