Стоячи 12 годин при -15: військові чини відвезли бійців АТО у відпустку тентованим КрАЗом

Військове керівництво відправило у відпустку бійців АТО, які утримують позиції в Широкино під Маріуполем, у Миколаїв тентованим КрАЗом. Про це на своїй сторінці в Facebook написав волонтер Роман Доник.

“Думаєте неопалювальний кунг з людьми всередині, по морозу, на нагородження – це “вершина” армійської ДУМКИ?  Ні – . Буває і крутіше Наприклад, зібрати відпускників і відправити їх до Миколаєва з Широкино тентованим КрАЗ Мінімум 12 годин дороги За такої погоди всі .. 15. У Широкино -8  “на материку” по дорозі до -15 “, – підкреслив він.

Також, за словами волонтера, “кмітливий тиловик”, користуючись нагодою, забив 2/3 кузова якимись ящиками, тому бійцям АТО довелося їхати тільки стоячи.

“12-15 годин по морозу. Стоячи, як оселедці в бочці. Щоб вмістити всіх, викинули стільці. Багато з них їхати в таких скотинячих умовах відмовилися. Це морська піхота, дитинко. Це 2 БМП (колишній ДШБ) 36 бригада морської піхоти. Рік без ротації, віджата у сепарів наша земля під Широкино. Ми пролазили кілька днів у них по позиціях. Бруд по кісточки, води по коліно, бруду на берцях по кілька кілограм. Постійна сирість. І ось довгоочікувана відпустка. Ті, хто поїхали у вологій формі, з .. сирими ногами в цій машині, приїдуть в кращому випадку міцно застуджені. Я щиро сподівався, що після новорічного скандалу, хоч якийсь час почнуть думати про солдатів, як про живих людей. Нічого подібного “, – написав Доник.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *