Розгромна поразка команди України у Лізі Націй

Збірна України  у 2-му турі Ліги Націй розгромлена командою Іспанії з рахунком 4:0 у дивізіоні А Ліги Націй. Поєдинок пройшов без глядачів у неділю, 6 вересня, у передмісті Мадрида.

Вже на другій хвилині поєдинку суддя призначає пенальті у ворота синьо-жовтих за фол Сергія Кривцова на Фаті. З 11-метрів Серхіо Рамос пробив у кут воріт – 1:0. На 29-й хвилині Рамос оформив дубль, пробивши головою з-під Кривцова, а Андрій П`ятов у цьому моменті не виручив.

Іспанія перегравала підопічних Шевченка у всіх компонентах гри. Українці виявилися не готовими до такої гри суперника.

На 32-й хвилині Фаті робить рахунок 3:0. Форвард Барселони класно пробив з метрів 20-ти, і м`яч від штанги залітає у ворота. На 42-й хвилині у збірної України виявився єдиний удар у площину воріт збірної Іспанії у першому таймі. Богдан Михайличенко з метрів 22 пробив прямо в руки Де Хеа. У перші 45 хвилин у ворота українців могли залетіти ще кілька м`ячів, але щастило.

У другому таймі на полі нічого не змінилося. Іспанія грала у свій футбол, а збірна України відбивалася на своїй половині поля. Двічі рятував П`ятов українців. Після удару Оскара П`ятов у стрибку перевів м`яч у поперечку власних воріт.

На 84-й хвилині рахунок став 4:0. Ферран Торрес з метрів 14-ти пробив у нижній кут воріт П`ятова, котрий цього разу пропустив м`яча під собою. На доданій першій хвилині до основного часу Україна мала шанс на один гол, але Роман Яремчук з метрів десяти пробив прямо в Де Хеа.

Збірна України програла Іспанії 0:4 та з 3 очками опустилася на друге місце у групі A4. Команду Андрія Шевченка випередили іспанці, які набрали 4 пункти.

Наступний матч Україна зіграє 10 жовтня у Києві проти Німеччини.

Іспанія – Україна 4:0

Голи: Рамос, 3 (пен.), 29, Фаті, 32, Ферран Торрес, 84

Іспанія: Де Хеа, Регілон, Рамос (Ерік Гарсія, 61), Навас, Пау Торрес, Меріно, Тіаго Алькантара, Ольмо, Родрі (Оскар Родрігес, 69), Фаті, Жерар Морено (Ферран Торрес, 74).

Україна: П’ятов, Кривцов, Матвієнко, Тимчик, Зінченко, Малиновський, Михайличенко, Марлос (Циганков, 56), Харатін (Сидорчук, 63), Ярмоленко (Коваленко, 79), Яремчук.

Попередження: Родрі, 37, Маліновський, 77, Коваленко, 90.

В іншому матчі групи 4 в дивізіоні А збірна Німеччини зіграла унічию 1:1 зі Швейцарією. Після 2 турів Іспанія з 4 очками очолює групу. Україна на другому місці з 3 пунктами. Третьою йде Німеччина, в якої два очки, та четверта Швейцарія з одним пунктом.

Нагадаємо:

3 вересня у 1-му турі Ліги націй збірна України перемогла Швейцарію з рахунком 2:1.