Розенко назвав дату, коли уряд почне індексацію пенсій

Чергова індексація пенсій в Україні пройде в грудні цього року. Про це заявив віце-прем’єр Павло Розенко, – інформує businessua.com.

За словами віце-прем’єр-міністра України, планове підвищення пенсій торкнеться близько семи мільйонів Українських пенсіонерів, і уряд проіндексує виплати на десять відсотків.

Розенко підкреслив, що у державному бюджеті передбачено підвищення пенсій на п’ять відсотків у грудні поточного року, однак в Україні спостерігається нестабільний економічний стан, у зв’язку з чим уряд за підтримки Верховної Ради прийняло рішення про додаткової індексації – мінімальний розмір пенсії буде збільшено відразу на десять, а не на п’ять відсотків, як планувалося раніше.

За словами віце-прем’єра, близько семи мільйонів пенсіонерів отримають збільшену пенсію, а також для категорії громадян, які несправедливо отримують пенсію у розмірі 1400-3000 тисяч гривень, вона буде проіндексована, оскільки саме ці пенсіонери опинилися в дуже складній ситуації. Для інших категорій, зазначив Розенко, індексація вже проходила, а найбіднішим пенсіонерам пенсію України практично не підвищували, але тепер індексація буде здійснена, причому, практично вперше за останні три роки.