Юрій Левченко: Намагання розпродати землю сільськогосподарського призначення отримає тотальний спротив українців

“Свобода” виступає категорично проти продажу землі сільськогосподарського призначення – це злочинне рішення, яке призведе до знищення економічного потенціялу України, а українських селян перетворить у кріпаків олігархів та чужоземних латифундистів. Про це 7 вересня 2016 року під час брифінгу в парламенті заявив народний депутат України від ВО “Свобода” Юрій Левченко.

Парламентар наголосив – націоналісти застерігають владу від запровадження ринку землі: “Застерігаємо Президента й олігархічну більшість парламенту: будь-які спроби запровадити ринок землі сільськогосподарського призначення отримають тотальний спротив у парламенті та на вулиці. Ми зробимо усе можливе, аби цього не допустити, та закликаємо українців долучатися до боротьби, щоби наші прийдешні покоління були господарями на своїй землі, а не кріпаками олігархічних груп та чужоземних латифундистів”.

Юрій Левченко також нагадав, що депутати-свободівці ще 15 вересня 2015 року зареєстрували у парламенті законопроєкт про заборону торгівлі землею сільськогосподарського призначення. Однак керівництво парламенту навіть не вносить цей документ на розгляд Верховної Ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *