Росія формує нову дивізію на кордоні з окупованим Донбасом

Міністерство оборони РФ повідомило про формування мотострілецької дивізії в Ростовській області, з території якої регулярно здійснюється вторгнення на тимчасово окупований Донбас для підтримки російських бойовиків. Як повідомили УНІАН в Міноборони РФ, «на полігонах Кузьмінський, Кадамовскій і Міллерово Міністерство оборони планує розмістити зновустворювану 150-ю Ідріцкую-Берлінську ордена Кутузова II ступеня мотострілкової дивізії. Планується, що бойова підготовка особового складу почнеться на полігоні вже через кілька місяців ».

Відзначається, що для ефективної підготовки військовослужбовців новостворюваного з’єднання з нуля будується Кадамовскій полігон, який обіцяє стати одним з найсучасніших в РФ. «На ньому можна буде виконувати великий комплекс практичних вправ на військовій техніці, займатися тактичною підготовкою з відпрацюванням водіння в екстремальних умовах», – йдеться в повідомленні.

Планується, що полігон дивізії обладнають інноваційними системами управління бойовою підготовкою. Навчання і тренування солдатів і офіцерів будуть проходити на стрільбищах з дистанційним управлінням різних, пересуваються і різних за формою мішеней, що дозволить моделювати реальні бойові ситуації та сценарії загальновійськового бою в умовах лісосмуги, відкритій місцевості, міських вулиць і районів. Оцінювати ефективність навчань буде спеціальна комп’ютерна програма.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *