Рева: У наступному році число українців, які отримують субсидії , скоротиться на третину

В Україні до початку наступного року число сімей, які отримують субсидії, скоротиться до 5 мільйонів. Таку заяву зробив міністр соціальної політики України Андрій Рева в інтерв’ю ZN.UA.

До 1 січня 2018 року кількість одержувачів субсидій в Україні скоротиться на третину – до 5 млн домогосподарств.

Відповідаючи на питання про вплив підвищення мінімальної зарплати на кількість отримувачів субсидій, глава Мінсоцполітики розповів, що найбільшу кількість соціально незахищених, які не можуть заплатити за ЖКГ, Україна повинна була отримати на кінець опалювального сезону 2017.

“Коли ми рахували, скільки взагалі може бути одержувачів субсидій, то виходили на 8–9 млн. Фактично на січень 2017-го їх було 7,5 млн. Решта 1,5 млн, скоріш за все, мали формальне право на одержання дуже невеликої субсидії, але просто не схотіли займатися її оформленням. Оскільки стрімкого зростання тарифів уже не буде, а доходи людей зростають, я прогнозую, що на 1 січня 2018-го субсидії отримуватимуть близько 5 млн домогосподарств. Приблизно третина відсіється”, – зазначив Рева.

Розповів міністр і про те, кому планується найбільше підвищити пенсії.

Найбільше від актуалізації виплат виграють пенсіонери, які вийшли на пенсію до 2012 року, заявив міністр Соціальної політики Андрій Рева.

“У них зараз найнижча пенсія — 1247 грн, а є такі, у кого ще менше — 949 грн. Підвищення виплати у них буде найбільшим”, – розповів міністр.

Також Рева додав, що уряд має намір провести актуалізацію пенсій вже з першого жовтня нинішнього року.

За словами міністра, фінансовий ресурс для “осучаснення” пенсій буде забезпечено за рахунок підвищення МЗП в два рази, що забезпечить додаткові надходження до Пенсійного фонду.

“За нашими розрахунками, на це (актуалізацію пенсій – ред.) буде направлено 11 млрд грн”, – прокоментував він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *