На Донбасі бойовики розстріляли підрозділ, що намагався залишити передову: є жертви

На Донбасі бойовики розстріляли дезертирів. Внаслідок інциденту троє військовослужбовців убиті, двоє важко поранені, ще шість затримані.

В рядах бойовиків на непідконтрольній частині Донбасу відзначається зниження рівня морально-психологічного стану.

Як інформує Головне управління розвідки Міноборони України, у противника спостерігається збільшення випадків ухилення від виконання службових обов’язків і зростання суперечностей у відносинах між проросійськими найманцями, – повідомляє «Сегодня».

«Підрозділ 11 окремого механізованого полку (Донецьк) 1 АК, який був сформований виключно з т.зв.» штрафників «, які раніше утримувалися під арештом за грубі порушення військової дисципліни, в повному складі намагався приховано залишити передову позицію і був обстріляний з бойових машин іншого підрозділу цього ж полку. в результаті інциденту троє військовослужбовців убиті, двоє важко поранені, ще шість затримані», – йдеться в повідомленні розвідки.

Також наголошується, що в 9 окремому штурмовому мотострілковому полку морської піхоти (Новоазовськ) 1 армійського корпусу так званої «ДНР» оголосили в розшук трьох бойовиків, які самовільно залишили передові позиції.