Loading...

Українська влада може здатися і припинити намагання об’єднати країну

Таку думку висловлено в статті британського журналу The Economist, передає Politeka.

Видання зазначає, що одночасно з посиленням української армії Кремль також зміцнює свої позиції, створивши в ОРДЛО 40-тисячну сили, включаючи 5 тис. російських військових, відновив місцеву адміністрацію, відремонтував дорожню інфраструктуру і усунув кількох командирів бойовиків, включаючи Михайла Толстих («Гіві» ).

«Путін тепер сподівається використовувати мінський процес, щоб включити цю сепаратистську адміністрацію до складу України», – йдеться в матеріалі.

Автор наводить слова головного редактора тижневика «Дзеркало тижня» Юлії Мостової, яка зазначила, що це буде рівносильно впровадженню ракової клітини в тіло України. «Це дало б Росії контроль над частиною електорату і може привести до подальшого розпаду країни. Багато в Києві воліли б зберегти статус-кво », – пише видання, зазначаючи, що Донецька і Луганська області все більше інтегруються в Росію, але не в Україну.

«Нова американська адміністрація поки не вирішила, чого вона хоче в Україні, – продовжив автор. – Юлія Тимошенко, колишній прем’єр-міністр, яка хоче замінити Порошенка, літала до Вашингтона минулого тижня, щоб добитися уваги Дональда Трампа. Деякі вважають, що він може укласти угоду з Путіним, щоб підштовхнути Україну до реалізації мінських домовленостей на умовах Москви. Це, каже пані Мостова, «підняло б питання про те, за що наші солдати б’ються і вмирають всі ці роки».

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *