ПРОСЯКНУТА КОРУПЦІЄЮ “УКРЗАЛІЗНИЦЯ” ВИТРАТИЛА НА КОНЦЕРТ ДЛЯ СЕБЕ МАЙЖЕ 700 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ

Під час закупівлі кабелю на залізниці вкрали 24 мільйони гривень. 24 мільйони гривень вкрали під час однієї закупівлі кабелю на залізниці. Це результат великої спецоперації, яка ще раз підтвердила – держава в державі, як ще називають “Укрзалізницю”, й надалі потерпає від масштабної корупції. Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Тиждень.

Журналіст Сергій Гальченко розаовідає, що два роки тому був в локомотивному депо в Кременчуці на Полтавщині машиністи нарікали, що змушені ходити в туалет, вибачте, на газету. Так от до Дня залізничника ТСН повернулася туди знову. І те, що почули, дуже насторожує – бо йдеться про безпеку українців під час подорожей у потягах, безпеку, яку зараз, як виявилося, ніхто не може гарантувати.

У п’ятницю в Палаці культури та мистецтв у Києві до Дня залізничника влаштували святковий концерт. Згідно з документом, “Укрзалізниця” на це дійство витратила майже 700 тисяч гривень – аби двом тисячам із майже півмільйона залізничників у той вечір було добре. Поки в Києві відкорковують чергову пляшку шампанського з нагоди професійного свята, у промисловому Кременчуці іноді не можуть знайти найнеобхідніші речі, аби випустити локомотив у дорогу і він був безпечний.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *