Loading...

У Гройсмана прокинулася совість?

Володимир Гройсман заявив, що Національній антикорупційній прокуратурі (НАПКА) є чим зайнятися, крім розслідування ситуації навколо премії на 8 березня, яку собі виписала екс-глава Одеської митниці Юлія Марушевская. Про це прем’єр-міністр написав у Facebook.

“Щодо історії з Юлією Марушевською, яку зараз жваво обговорюють в мережах. Вважаю, що антикорупційним органам в сьогоднішніх реаліях є чим зайнятися, окрім премії 500 грн. на 8 Березня, яку вона отримала.

Це навіть не смішно! Безперечно і дух, і буква закону повинні дотримуватися. Але треба перш за все шукати не формальні порушення, а домагатися того, щоб кожен чиновник робив свою справу дійсно професійно і щоб закон реально виконувався усіма, незалежно від персоналій “, – написав Гройсман.

Раніше Марушевська заявила, що її викликали для пояснень в Національне антикорупційне бюро (НАПКА) через премію в 500 грн до 8 березня. За її словами, в НАПКА звернувся перший заступник керівника СБУ Павло Демчина, який запідозрив в її діях корупційне правопорушення.

Марушевська розмістила фото клопотання, де говориться, що вона не мала права приймати рішення про виплату премії. Таке рішення могло прийняти тільки вище керівництво – Державна фіскальна служба.

Як повідомляла “Країна”, глава Державної фіскальної служби Роман Насіров розповів про грандіозні надходження після звільнення Марушевської з одеської митниці.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *