Loading...

У ДАНІЇ АРХЕОЛОГИ-АМАТОРИ ЗНАЙШЛИ….. НЕ ПОВІРИВШИ СВОЇМ ОЧАМ

Відкривачі називають себе “Командою Сили Веселки” Три археологи-аматори в Ютландії віднайшли найбільшу колекцію золота вікінгів, знайдену на території Данії. Про це повідомляє видання The Local.

“Три археологи, які називають себе “Командою Сили Веселки” (Team Rainbow Power), виявили сім браслетів епохи вікінгів у полі Вайєн в Ютланді”, – йдеться в повідомленні. Зазначається, що археологи натрапили на шість золотих і один срібний браслети, які датуються приблизно 900 роком (х століття). Загальна вага знайдених реліквій – близько 900 гр. На сьогодні це найбільша знахідка золота вікінгів у Данії.

За словами однієї з археологів, Марі Аагаарди Ларсен, вона провела за розкопками тільки 10 хвилин перед тим, як знайти браслети. “Ми дійсно відчували, що ми знайшли горщик із золотом під одним з кінців веселки, коли ми знайшли перший браслет, але коли виявили й інші, це здавалося майже нереальним”, – зазначила вона на прес-конференції в Національному музеї Данії. Як відомо, раніше найбільшою знахідкою золота вікінгів у Данії вважався скарб вагою 750 грамів.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *