Loading...

Путін призупинив дію угоди Росії і США щодо плутонію: вимагає скасувати “всі санкції”

Президент Росії Володимир Путін підписав закон, згідно з яким дія угоди між Росією і США про утилізацію плутонію призупиняється.

Про це йдеться в публікації на російському порталі правової інформації. Згідно зі змістом 2-ї статті закону, Москва може відновити дію договору, якщо Вашингтон піде на певні умови – скоротить військову інфраструктуру і чисельність своїх військових на території країн-членів НАТО, що вступили в альянс після 1 вересня 2000 року, а також скасує «закон Магнітського» і всі санкції проти російських юридичних і фізичних осіб.

Як повідомляв УНІАН, 3 жовтня президент РФ Володимир Путін розпорядився призупинити укладену із США угоду про утилізацію збройового плутонію, що не є необхідним для потреб оборони, у зв’язку з “недружніми діями США щодо РФ”. Путін вніс до Державної думи законопроект про припинення дії угоди між урядами РФ і США про утилізацію плутонію.

Законопроект був схвалений у російському парламенті, а сьогодні, 31 жовтня, закон був опублікований і набув юридичної сили.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *