Loading...

НАБУ виявило у Онищенко паспорт громадянина Греції

Національне антикорупційне бюро встановило наявність у депутата Верховної Ради Олександра Онищенка (група “Воля народу”) паспорта громадянина Греції. Про це йдеться в ухвалі Солом’янського районного суду Києва від 19 жовтня, передають Українські Новини.

Детективи НАБУ звернулися до суду з клопотанням про заочний арешт депутата з альтернативою застави 1,6 млрд гривень. В ухвалі суду вказано, що правоохоронцям не вдалося встановити поточне місцезнаходження депутата.

“У ході досудового розслідування отримані відомості, що Онищенко в своєму розпорядженні має приватний літак і може безперешкодно подорожувати з паспортом громадянина України та паспортом громадянина Греції, постійно змінюючи місце свого перебування”, – сказано в ньому.

Постановою детектива від 17 жовтня оголошено міжнародний розшук підозрюваного, і відповідні матеріали направлені в Інтерпол.

Суд частково задовольнив клопотання і обрав Онищенку запобіжний захід у вигляді утримання під вартою. При цьому суд зобов’язав правоохоронців не пізніше ніж через 48 годин з моменту затримання підозрюваного доставити його в суд для розгляду питання про застосування запобіжного заходу у вигляді арешту або його зміна на більш м’яку міру.

Відзначимо, що раніше спеціалізований антикорупційний прокурор Назар Холодницький повідомив, що правоохоронці перевіряють наявність у Онищенко паспорта громадянина будь-якої європейської країни.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *