«Ісламська держава» закликала своїх прибічників під час Рамадану до атак у США, Європі та Росії

Терористичне угрупування «Ісламська держава» (ІДІЛ) поширило аудіоповідомлення із закликом до послідовників розпочати атаки в Сполучених Штатах, Європі, Росії, Австралії, Іраку, Сирії, Ірані та на Філіппінах під час ісламського священного місяця Рамадан, який розпочався наприкінці травня.

За інформацією агентства, зашифроване аудіо було розміщене на каналі ІДІЛ в Telegram нібито від імені представника угруповання Абі аль-Хасана аль-Мухаєра.

«О, леви Мосула, Ракки і Тала Атара, Бог благословить ці чисті руки і світлі обличчя, атакуйте невірних і відступників і бийтеся з ними силою однієї людини. Брати у вірі в Європі, Америці, Росії, Австралії… Ваші брати на вашій землі зробили все, щоб ви могли рівнятися на них і зробити те, що зробили вони», – каже голос на записі.

Повідомляється, що справжність запису не може бути встановлена точно, однак голос був тим же, що і на попередньому аудіоповідомленні, яке, як припускають, належало офіційному представнику. Справжність запису не може бути незалежно перевірена, але голос був таким же, як і попереднє аудіоповідомлень, яке, як передбачається, було від Мухаєра