Продюсер Лободи озвучила “лякаючий” прогноз для українців

Продюсер української співачки Світлани Лободи Нателла Крапівіна прокоментувала скасування концерту в Одесі через протест, на який вийшли жителі міста, обурені гастролями зірки на території країни-агресора – Російської Федерації.

Своєю версією того, що відбувається Крапівіна поділилася із пропагандистським російським виданням “Лайф.ру“, передбачивши “страшну деградацію” українців у недалекому майбутньому

У будь-якій країні, у якій запанував режим, гине в першу чергу культура. І, на жаль, ми опинилися на цьому рубежі. Поки ми не навчимося поважати права і свободи один одного, ми не те що не станемо частиною Європи, нас чекає страшна деградація у всіх галузях і напрямках життя”, – заявила вона, коментуючи дії активістів.

“Сценарій колишній. Всі ті ж персонажі. Сьогодні мені навіть не хочеться акцентувати увагу на тому, хто ці люди, які організації вони представляють. Головне, що це громадяни нашої країни. І це страшно”, – продовжила продюсер.

У своєму коментарі Крапівіна наголосила, що концерт нібито був скасований виключно з міркувань безпеки глядачів.

Нагадаємо, в неділю, 28 травня, в Одесі активісти зірвали концерт української співачки Світлани Лободи, яка після російської агресії проти України не припинила заробляти гроші в РФ.

Як повідомляв “Обозреватель”, Світлана Лобода втекла від розлючених одеситів на катері.