Loading...

Найбільше готівки виявилось в екс-регіоналів: рейтинг найбагатших нардепів

Як показали е-декларації, найбагатшими депутатами у Верховній Раді, які зберігають найбільше готівки, є колишні регіонали. Про це у своєму блозі на «Українській правді» пише політолог, колишній журналіст, екс-народний депутат ВР VI скликання Віктор Уколов. Він склав рейтинг, скільки в середньому готівки припадає на одну депутатську сім’ю.

Фото: УП

«Як бачите, на першому, другому і четвертому місці – колишні регіонали. Та й серед позафракційних їх також чимало. БПП відстає від лідера у цьому сумному рейтингу більш як наполовину», – зазначає Уколов.

Найменше готівки, за його підрахунками, мають вдома депутати «Самопомочі». «Щодо «Батьківщини» маю сумнів. Здається, просто однопартійці Ляшка були більш чесними зі своїми виборцями», – додає політолог.

«Звичайно, на фоні депутатів восьмого скликання ми всі почуваємо себе біднішими. З іншого боку, якщо мислити позитивно, це непоганий ресурс для майбутніх інвестицій – 7 млрд 579 млн 61 340 грн. Треба розбиратися, хто заробив, а хто наколядував. Як сказав Президент, голуби сизі. Я б додав, що й голубки також:) Тепер очікую, хто перший порахує статки наших суддів», – зазначає Уколов.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *