Україна відкриває двері американській летальній зброї

Україна отримає летальну зброю від США, визнавши Росію агресором на Донбасі

Україна (у випадку ухвалення законопроекту, – «Апостроф») офіційно визнає, що ця територія окупована, внаслідок чого відбувається наступне: отримуємо узгоджені дії Сполучених Штатів і України, які перевертають міжнародну ситуацію навколо окупації Криму і Донбасу, навколо російської політики у Східній Європі.

На практиці це допоможе тим, що після таких приколів нам можна давати летальну зброю для оборони від агресора. Давати летальну зброю для оборони від посередника якось складно, а від агресора – цілком можна.

Летальну зброю нам не давали раніше за сукупністю причин, але в тому числі через це. А тепер окупація і агресія – треба допомагати.

Друге питання – тепер можна буде сказати Росії, що в нас є новий пакет санкцій для вас, оскільки тепер ви є агресором.

Реакція Кремля, якщо Україна отримає летальну зброю від США? А що вони можуть зробити – вони можуть спробувати зробити нову Чорногорію в Європі. Так вони її й так роблять, щосили хитаючи Боснію і Герцеговину, тому що та вже зібралася в НАТО. Також вони спробують створити угруповання, що загрожуватиме Прибалтиці. Вони будуть підкуповувати ультраправі або ультраліві партії в Європі, щоб ті розкачували політичну ситуацію. Вони будуть замовляти і здійснювати теракти по всьому світу. Вони ще більше зброї підкинуть в Афганістані талібам, хоча американці заявляють, що вже підкидають. Вони будуть ще більше шкодити з курдами, адже 25 жовтня буде проведено референдум про незалежність курдів, що ще більше підірве ситуацію на Близькому Сході.

Вся ця ситуація і є предметом переговорів, але тепер Росія буде сприйматися з позиції агресора. Оскільки ви агресор – то й розмова інша. Є така гарна приказка «Козлов козлить не в западло».

Джерело: Апостроф

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *