Продавчиня в одеському магазині: в Одесі ти не будеш розмовляти українською мовою. Відео

В Одесі покупець і п’яна продавчиня супермаркету “ГурманЪ” посварилися через українську мову.

Жінка облаяла покупця та матом запропонувала йому забиратися додому й там спілкуватися українською. Відповідне відео опублікував Telegram-канал Xydessa

На відеофрагменті видно, як нетвереза співробітниця магазину грубіянить покупцеві: “Ти що, не розумієш українську мову? Я розумію, але говорити з тобою не буду. П*здуй до себе додому і там розмовляй українською мовою”.

“В Одесі ти не будеш розмовляти українською… Ти, п*здюк, бл*дь, в Одесі ніхто не розмовляє українською мовою!” – заявила вона.

Активісти патріотичних організацій навідалися в одеський супермаркет “ГурманЪ”, де напередодні продавчиня-украінофобка образила покупця, який спілкувався українською мовою.

Представник адміністрації магазину принесла свої вибачення українській громадськості за співробітницю і заявила, що жінка там більше не працює. Відео з вибаченнями розміщено на Facebook-сторінці активіста Дем’яна Ганула

“Щойно я спілкувався з керівництвом мережі “Гурман” та записав відео, де зафільмована позиція магазину. Це, нажаль, непоодинокі випадки, де жителі специфічного міста біля моря так реагують на солов‘їну. І ви будете розповідати про “ущемления” російськомовних?” – повідомив Ганул.

У свою чергу представниця адміністрації супермаркету заявила: “До цього інциденту ми ставимося дуже негативно. Людина була у нас на стажуванні. Начебто було все нормально, але ми не розгледіли її до кінця. Так як офіційно вона ще не була у нас оформлена, то ми тепер її не будемо брати на роботу. За цю дуже неприємну ситуацію приносимо вибачення і будемо намагатися більш ретельно підходити до підбору персоналу”.

“Спасибі за позицію працівникам мережі, жіночка не працюватиме у них”, – додав активіст.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *