«ПРАВДА НА МОЄМУ БОЦІ!»

– переконаний підприємець Юрій Анікієв, який через суди відвойовує в міської влади право  на ведення законного бізнесу

Юрій Анікієв разом із дружиною заснував у Переяславі мережу спеціалізованих магазинів «Цукерня», сказавши, таким чином, нове слово в місцевому бізнесі. Здавалося б, у нашій країні, яка декларує прихильність ідеям ринкової економіки, в нашому місті, де підприємництвом до свого обрання на посаду займався сам міський голова, заповзятливим людям зі свіжими ідеями, які наповнюють бюджети всіх рівнів, повинні тільки сприяти. Проте на практиці все виходить навпаки. Про свій непростий шлях від найманого робітника до підприємця, про «не сприяння» влади підприємницькій діяльності Юрія Анікієва читайте в нашому свіжому випуску газети “Діловий Переяслав”

Юрій Анікієв:

2013 року наша сімя переїхала до Переяслава. На той час нас було вже троє: 2009 року народився син Назар, нині він навчається в ЗОШ №1. На час переїзду моя мама вже проживала в Гайшині, а в Переяславі ми житла не мали й не маємо. Орендуємо квартиру на Леваді. Коли переїхали сюди, спочатку торгували на базарі овочами з городу, потім я став возити фрукти з Троєщини. Взяв в оренду приміщення на швейній фабриці, по вул. Б. Хмель­ницького, 32, й відкрив магазин «Гарбузик», де також торгував овочами. Підходили постачальники й пропонували свої товари. Так з’явилися стелажі з приправами, цукерками та іншими товарами, які поступово витісняли овочі та фрукти. Два роки тому взяли в оренду приміщення по вул. Шкільній, 40А, на розі вулиць Шкільної та Грушевського. Пів року як відкрився магазин по вул. Шкільній, 53 (позиція 1), це біля ринку «Альта».

«ПРАВДА НА МОЄМУ БОЦІ!»

«ПРАВДА НА МОЄМУ БОЦІ!»

«ПРАВДА НА МОЄМУ БОЦІ!»

«ПРАВДА НА МОЄМУ БОЦІ!»

«ПРАВДА НА МОЄМУ БОЦІ!»

«ПРАВДА НА МОЄМУ БОЦІ!»

«ПРАВДА НА МОЄМУ БОЦІ!»

Читайте у свіжому випуску газети повний текст інтервю і ще раз пересвідчуйтеся в тому, як наші чиновники на чолі з міським головою  вміють ставити “палки в колеса” пересічним підприємцям. Натомість своїм людям все робиться швидко і без жоднх перешкод. На жаль, такі реалії