Існує одне місце, потрапивши куди, можна зрозуміти про Володимира Путіна все: Навальний оприлюднив розслідування

Російський опозиціонер Олексій Навальний оприлюднив результати розслідування “Палац для [Володимира] Путіна “, який назвав “найдорожчим у світі”. Як йдеться на сайті розслідувача, він розташований на березі Чорного моря в місті Геленджик Краснодарського краю та має площу 17 691 кв. м. Близько 7 тис. гектарів землі навколо палацу належить Федеральній службі безпеки Росії, уточнив опозиційний політик

“Найсекретніший об’єкт, що охороняється в Росії, без перебільшення. Це не заміський будинок, не дача, чи не резиденція – це ціле місто, а скоріше королівство. Тут неприступні забори, свій порт, власна охорона, церква, свій пропускний режим, безпольотна зона та навіть власний прикордонний пункт. Це прямо окрема держава всередині Росії. І в цій державі є єдиний і незмінний цар. Путін”, – написав Навальний.

Палац на мапі
Палац на фото

На території побудовані оранжерея у 2,5 тис. кв. м, льодовий палац, вертолітний майданчик, церква, гігантський 80-метровий міст, чайний будиночок площею 2,5 тис. кв. м, амфітеатр (його постійно перебудовують), кілька побутових будівель, гуртожиток для персоналу і будівля штабу, де живуть основні керуючі палацом, уточнюється в розслідуванні.

До пляжу можна спуститися через тунель у горі. За інформацією розслідувачів, у ньому є спеціально замаскована під гору кімната з вікном, з якого відкривається прекрасний вид на море.

Тунель у горі

За інформацією Навального, зняти інтер’єр палацу зсередини допоміг один з підрядників, який працював на облаштуванні палацу.

“Він був настільки приголомшений і розлючений розкошами оздоблення і божевільними цінами на меблі, що надіслав нам детальний архітектурний план цього об’єкта”, – уточнив опозиціонер.

Ось ці плани.

Цокольний поверх
План першого поверху
План другого поверху

На цокольному поверсі розташовані спа-зона, масажна, косметологічний кабінет, спа-капсула, перукарня. Для водних процедур є величезний басейн, сауни, хамами, купелі та чаші для купання.

басейн

Також тут є десятки підсобних приміщень: кімнати для персоналу – лікарів, керівників, кухарів, гардеробні для офіціантів, м’ясо-рибний цех, овочевий цех, цех випічки, цех обробки яєць. Крім того, є “склад бруду” в 18 кв. м, “коктейль-хол”, звідки можна потрапити або в домашній кінотеатр, або в дегустаційну кімнату і винний льох.

На першому поверсі розташовані також “читальня” і “музична вітальня”.

На другому поверсі є численні гостьові та хазяйська спальні, зимовий сад, кілька кімнат для відпочинку.

У 2011 році в інтернеті з’явилося кілька знімків інтер’єрів палацу, зроблених робітниками. Розслідувачі порівняли їх з наявними фотографіями, щоб переконатися, що це не фальшивка, пише Навальний.

Наприклад, вдалося розпізнати меблі суперексклюзивного італійського меблевого будинку Citterio Atena. Також знайшовся в інтер’єрі комод фірми Pozzoli.

Комод фірми Pozzoli

Ці фабрики роблять ексклюзивні меблі для одиничних замовників, ціни на неї дуже високі.

Наприклад, найдорожчий стіл у палаці Путіна коштує близько 4,2 млн рублів.

Стіл у палаці

Є в інтер’єрі дивани за ціною від 1,4 до 2 млн рублів. Всього ж у палаці їх 47 штук.

Диван у палаці
Театр у палаці
Кальянна
Тренажерна зала
Спальня Путіна
Вітальня
Ще одна вітальня
Ванна кімната
Фрагменти інтер'єру
Фрагменти інтер'єру
Палац на фото